מחלקת היצירה החדשה של Hip Hip

יום ראשון 17 נובמבר 2019

אתם לא מאמינים כמה אנחנו מתרגשים לספר לכם על המחלקה החדשה שהקמנו לאחרונה פה ב-  Hip Hip- מחלקת היצירה. לקח לנו כמה חודשים לבחור עבורכם את המוצרים השווים ביותר, אלו שאנחנו בטוחים שישדרגו לכם כל מסיבת יום הולדת, כל אחר צהריים עם הילדים ובטוחים שגם אתם תיהנו מאוד מערכות היצירה המושלמות שכבר נמצאות באתר ומחכות לכם!

בעולם בו הילדים מחוברים ברוב שעות היום למסכים, צץ לו טרנד שהתחזק בשנים האחרונות בארגון מסיבות ושעות יצירה לילדים. מוצרי היצירה הם הזדמנות נהדרת לצאת ממסכי המדיה השונים ולעשות משהו כיפי עם הילדים.

יש לנו שלל רעיונות וערכות שיעניקו לכם השראה וכמובן את כל הכלים שיעזרו לכם להתחיל בעבודת היצירה.

אנחנו פה להכיר לכם מגוון טכניקות, להציע לכם שלל מוצרים מרהיבים מהמותגים הנחשבים ביותר בשוק היצירה.

מה תמצאו במחלקת היצירה החדשה שלנו?

ערכות יצירה, מדבקות ושבלונות, כלים ומוצרי בסיס, חרוזים ומוצרי תכשיטנות, צבעים ודיו, אביזרי קישוט וכתיבה ועוד...

ערכות היצירה שיהפכו כל אירוע לחוויה

בחרנו עבורכם בקפידה שלל ערכות יצירה שתוכלו לארגן איתן מסיבת יצירה כיפית וחווייתית- ללא הזמנת מפעיל מיוחד, ילד/ת יום ההולדת ישמחו מאוד לעזור לכם להנחות את מסיבת היצירה ואתם תחסכו כסף רב.

 

את ערכות היצירה ניתן לרכוש עבור כל משתתפי יום ההולדת, כל ילד יקבל קופסה מרהיבה וצבעונית עם כל החומרים הנדרשים ליצירה. כל מה שנותר זה להתאסף סביב שולחן ולהתחיל במלאכה.

עם ערכות היצירה ניתן גם להעביר אחר צהריים כיפי עם הילדים, גם בימים שמזג האוויר או מצב הרוח לא מאפשר יציאה לגן השעשועים או לרחוב. ערכות היצירה מתאימות לגילים שונים - לקטנטנים וגם למבוגרים.

מדבקות ושבלונות (ההתמכרות שלנו)

אנחנו לא מפספסים אף הזדמנות לרכוש לעצמנו מדבקות, קטגוריית המדבקות והשבלונות שלנו מציעה מגוון נפלא של מדבקות וערכות מדבקה לשימוש רב תחומי ושבלנות שניתן להיעזר בהן בשעות היצירה הכיפיות שלנו.

מדבקות סול, מדבקות חלון, מארזי קעקועים ומדבקות מדליקות לציפורניים בשלל דוגמאות.

אביזרי קישוט וכתיבה

לא נספיק לכתוב לכם על כל הקטגוריות שפתחנו במחלקת היצירה שלנו ועל כך תשמעו עוד (והרבה) בהמשך. נמשיך עם מוצרי הכתיבה והקישוט

את קטגוריית האביזרים ומוצרי הכתיבה אנחנו אוהבים במיוחד, בחרנו במותגים שמוצריהם איכותיים ומחזיקים זמן רב.

תוכלו למצוא בקטגורייה זו: טושים לבדים או משטחים שונים, טושים נצנצים, פסטל או מטאלים, עפרונות צבע איכותיים, פונפונים, מקלות ארטיק, נוצות ועוד...

לכל שאלה, בקשה או התייעצות אנחנו פה בשבילכם. נשמח לעזור ולהכווין אתכם בהפקות ימי הולדת ורכישה עצמאית באתר.

מחכים לראות את היצירות שלכם ומבטיחים לכם הנאה אמתית!

צוות היפ היפ